Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan lehet ezt a rémes...

Hogyan lehet ezt a rémes felépítésű konyhát berendezni?

Figyelt kérdés

Bár nem kicsi, de még sem jó semmi. (szerintem) ezért tanácsra van szükségem.


Küldtem egy saját "rajzot" a helyiségről.

4 méter hosszú, 3 méter széles.

Van rajta egy nagy ablak, rögtön a bejárati ajtó mellett. ( sajnos előszobára nem volt lehetőség )

bekarikázott x-el jelöltem a konnektorokat.



Igazából az elképzelésem az lett volna, hogy a bejárattal szemben lesz a konyha szekrényem. A fürdőszoba oldali falnál lett volna egy kis bár pult. De szerintem nem megoldható, hiszen egy szabvány méretű konyhaszekrény 60 cm széles, és igazából lenne hely, de a konnektorhoz szerettem volna tenni csak ott meg alig van 1 méter hely.

Próbáltam ezt is megjelölni a képen. Remélem tudtok segíteni.


2014. máj. 9. 08:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs rajz.
2014. máj. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]



bocsi :)

2014. máj. 9. 08:29
 3/9 anonim ***** válasza:
A csíkozott izék falak és közöttük a rések nyílások, vagy fordítva?
2014. máj. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oda nyilaztam hogy azok az ajtók illetve van egy nagy ablakom is :)
2014. máj. 9. 08:37
 5/9 anonim ***** válasza:
2014. máj. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem minden alsó elem 60 cm mély, lehet 33-37 cm mélységűeket is kapni pl.

Konnektorhoz szerintem nem jó igazítani a szekrényeket, kb 15 perc alatt egy vill.szerelő simán áthelyezi őket.

2014. máj. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem mondtad azt sem, hogy étkező külön lesz, vagy egyben a konyhával?

Ezen kívül, 12 négyzet, akármennyire is nagynak tűnik, én bárpultot nem tennék.

Igen, lehet kapni vékonyabb bútort is, de azon hogy nem fogsz tudni normálisan dolgozni, sütéshez, főzéshez előkészíteni a dolgokat, stb. az is biztos.

Konnektorokkal ne törődj. Egyrészt mert létezik hosszabbító, másrészt igazat mondott az előttem lévő, villanyszerelő kb. seperc alatt áthúzza.

Az a baj, hogy tökre nem lehet tudni méreteket, hogy mi mekkora. :/

Igen, építész leszek, így erre mindenképpen szükség lenne, hogy valaki érdemi tanácsot tudjon neked adni.

Arra figyelni kell, hogy a munkafelületed lehetőleg bevilágított legyen, természetes fény által, míg a gáztűzhelynek, mosogatónak nem feltétlen kell ilyennek lennie.

Fontos szempont, hogy tudj közlekedni, és sorrendben legyen betéve a szekrényeid, a tűzhely, hűtő, mosogató.


De az első, és legfontosabb, hogy normális méretek nélkül, amin megvan, hogy pontosan hol vannak a kémények, ajtók, ablakok, esélytelen bármi értelmeset is javasolni.

2014. máj. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért mert van keskenyebb elem, az nem azt jelenti, hogy az egész konyhát abból kell megcsinálni. Nekem is van 2 db keskenyebb elemem, mert így fért el, de a többi 60 cm mély.

Bárpultot én se raknék, teljesen felesleges szerintem. Hacsak nem reggeliző pultot akarsz belőle csinálni.

Ja, én építőmérnök lennék. Könyörgök egy rendes alaprajzért én is, anélkül semmit se lehet tervezni.

2014. máj. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez esetben bocsánatot kérek, félreértettelek :$
2014. máj. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!