Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit tegyek bele?

Mit tegyek bele?

Figyelt kérdés
Van 8 darab fehér képkeretem, sima egyszerű IKEA-s (21x30) és egy balatoni nyaralóban kellene feltenni őket, de nem tudom hogy mi legyen bennük a kép. Gondolkoztam, hogy lehet, hogy nyomtatni kéne valamit, de inkább valami egyedit szeretnék. Valami színeset, csak nem tudom, hogy mit. Eszembe jutott a festés is,ott de nem tudom hogy mit fessek (nem vagyok egy nagy festőművész. Origami pillangókra is gondoltam vagy valami absztrakt dologra. Nem feltétlenü lakarom kitölteni az egész képet.

2014. máj. 17. 10:36
 1/3 Ágh Ferenc ***** válasza:
Én szereznék egy nagy posztert, amit feldarabolnék akkorára, hogy beleférjenek a keretbe, aztán felraknám a falra, akár hézagosan, vagy szorosan egymás mellé, ha a kép engedné, időnként összekeverném, mint egy szétszórt puzzle darabjait, stb.
2014. máj. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

NYaralóba szerintem:


[link]

[link]

2014. máj. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Mit szólnál ahhoz, ha a saját képeiteket tennétek bele, amik Balatonon készültek? :D Picmonkey-n ( [link] meg lehetne szerkeszteni, hogy csak ti legyetek színesek, és a háttér sima fekete-fehér. :)

2014. jún. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!