Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen képeket/szimbólumot...

Milyen képeket/szimbólumot ajánlotok falra festeni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérésem hogy linkeljetek vagy írjatok le nekem olyan 2 színből álló képet szimbólumot amit lehetne falra festeni sima falfestékkel az a lényeg hogy szürkés-kék árnyalatra lenne világoszölddel festve és árnyalatok nélkül csak a 2 szín legyen jelen. (ha szimbólum akkor pozitív jelentése legyen)

2014. máj. 18. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagyis 1 szín, mert a szürkéskék az maga az alap és gondolom nem akarod kerettel elválasztani. A szimbólum az nehéz ügy.
2014. máj. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keltát. Az pozitív és nincs mögöttes tartalma.
2014. máj. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2 színből áll az egyik ami mögötte van a másik a saját színe(azt írtam h 2 szín van jelen nem azt h 2 színű kép) :)


Azt hiszem találtam egy szimbólumot de azért még küldhettek, nem végleges.A keltákkal kapcsolatban kerestem de nem olyan szimbólumnak tűnik.

( [link]

2014. máj. 18. 22:58
 4/5 anonim ***** válasza:
nem jó a link
2014. máj. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

beleértelmezi a zárójelet azért nem jó

[link]

2014. máj. 19. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!