Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit ajánlotok a szobámba kis...

Mit ajánlotok a szobámba kis fényerősségű alapfénynek? A lámpa zavaró világosságot ad kikapcsolódáshoz, lekapcsolva túl sötét van.

Figyelt kérdés
Van éjjeli lámpám, állólámpám, ezek mind túl nagy fényerejűek. Nekem csak olyasvalami kellene, ami éppen ad egy alapfényt a szobának, hogy legalább lássam mi hol van, de nem kell feleslegesen világosnak lenni, mert az zavar a kikapcsolódásban. Mi lenne a legjobb, ami ezeket az igényeket kielégíteni? Ha ráadásul valami díszes cucc, ami szép is, azt előnyben részesítem, de cél a funkciója.
2013. dec. 11. 18:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Pl filmnézéskor túl zavaró az asztali lámpa, csak visszaverődik a kijelzőről a fénye. Ennél gyengébb fény kellene.
2013. dec. 11. 18:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Sólámpa, vagy lávalámpa
2013. dec. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

sólámpa

esetleg egy gyenge 1wled spot a mennyezetre irányítva (ha fehér a plafon, az szétszórja a fényt, alul szürkület lesz, plafon fényes)

2013. dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
75%

Nálunk a kisbabám szobájában van olyan fény, amit a konnektorba kell bedugni. 2 is van, az egyik mesefigurás kerek alakú, kb. tenyérnyi nagy. A másik sima gömbszerű. Pont annyi fényt ad, ha megyek éjszaka megnézni, hogy mit csinál, nem megyek falnak. :)


Ezeket mindig bedugva kell tartani és sötétben automatikusan bekapcsolnak.

2013. dec. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


nálunk ilyen van az ablakra téve. vagyis ütöttem pár szöget a keretre, arra van felakasztva. este bekapcsolom, és nagyon kellemes hangulatvilágítást ad. ami kell, azt látjuk, de nem vakít meg :)


ha nincs a közelben Ikea, akkor bármilyen karácsonyi izzósorral helyettesítheted.


én is utálom ha a képembe világít a 100as izzó :)

2013. dec. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!