Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hány db-os az ikea ágyneműszett?

Lin71 kérdése:

Hány db-os az ikea ágyneműszett?

Figyelt kérdés

Lehet banális a kérdés, de mondjuk veszek egy ágynemű garnitúrát, amiben a takaró 150x200-as, akkor ahhoz 2 db párnahuzatot adnak, vagy egyet?


Vagy csak egy-egy jár, és akkor ha két párnára szeretnék huzatot (ami passzol a szetthez), akkor kettőt kell vennem a garnitúrából, vagy hogy van ez?

Ikea Annát persze nem kérdeztem, nem is értené mit akarok.


A válaszokat előre is köszönöm.


2014. máj. 19. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Hú, nem is láttam, hogy van nekik 150-es takarójuk - szerintem 120 körüli. Azt hittem az lepedő - igaz az 140-160-200 stb..


A garnitúrában 1 db takaró 1 db nagypárna, 1db kispárna van.

2014. máj. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én az ikeásat kérdeztem. Abban nincs konkrét "nagy"párna. Az ágyneműszettben is csak a takaró meg a "kis"párnahuzat van.
2014. máj. 19. 19:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Külön lehet venni az Ikeában mindent.
2014. máj. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mármint a nagypárnát külön, a takarót és az 1 db vagy 2 db kispárnát szetben együtt a takaróval.
2014. máj. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!