Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színűek legyenek a falaim?

Milyen színűek legyenek a falaim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Új tapétát szobám, és nem tudok dönteni milyen legyen.

17 éves srác vagyok, és kb csak a barna, és a fehér színek jöhetnének szóba, a többitől hülyét kapok:S Minta szintúgy, tehát egyszínű tapétát szeretnék.

Viszont nem tudom hogy variáljam a színeket. Arra gondoltam hogy 3 fal barna lenne, míg az egyik, amelyik mellett az ágy van,fehér, és oda menne egy nagy falmatrica, vagy valamilyen nagy kép.

Mit gondoltok, ez így jó lenne?



2014. jún. 22. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Én pont nem ott hagynám fehéren a falat ahol a fejem vagy a lábam hozzáérhet a falhoz alvás közben. Kivéve ha az a falmatrica vagy mi a teljes felületet kitölti és csak alapként szolgál a fehér fal. Bár az is igaz, hogy a fehér falat könnyebb átfesteni mint a tapétát megtisztítani, pótolni - amennyiben nincs fejtámla és oldalról van téve az ágy.
2014. jún. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, erre nem is gondoltam hogy a lábam hozzáérhet.)
2014. jún. 23. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!