Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tudnátok mondani kreatív...

Tudnátok mondani kreatív ötleteket kicsiknek?

Figyelt kérdés

Nem muszáj pont lakberendezéssel kapcsolatosan. Valami olyan kéne, amit a 4 évestől a 10 évesig meg tudják csinálni (és élvezik), nem túl nehéz, nem túl hosszú idő, amíg meg csináljuk, és még utána is használható. Túl sok pénzem nincsen, így nem költhetek vagyonokat különleges alapanyagokra.

Jöhet több ötlet is! :)



2014. jún. 26. 18:45
 1/6 anonim válasza:

Vaami kreativ jatekos elfoglaltsagra gondoltàl?pl.so liszt gyurma?ez olcso es jo ajandekba vagy csak dísznek.

Rajz,festegetés,pólòfestés,rongybaba keszites fakanalbol,vagy mondjuk bàbkeszités régi zokniból,mondjuk mindenki csinaljon belöle egy kukacot vagy kígyót,nagyobbak varrhatnak neki szemet gombból,a kicsik rajzolnak filccel..ilyesmi

2014. jún. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
műanyagüvegek aljából szélforgó...
2014. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Égethető gyurma , gipszöntés-festés, szalvétakép, origami, gyöngyfűzés, szövés (mi 5-6 éves korunkban tanultunk apró szövőkereten mintákat szőni, imádtam:).
2014. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


1-es: Igen kézműves elfoglaltságokra gondoltam. :) A bábkészítés, és a só-liszt gyurma jó ötlet! A rajzra, pólófestésre én is gondoltam, csak hát a alapjából véve sokat rajzolnak, meg festenek, esetleg arra gondoltam, hogy ujjal, kézzel, meg lábbal fessünk. Pólófestést lehet, h megcsinálom! :)

2-es: nem tudom pontosan hogy kell csinálni, de majd kitalálom. :D Persze nem túlságosan nehéz kitalálni...:D

3-as: Égethető gyurmám van, az a baj vele, hogy drága pótolni. :/ Gipsszel ugyanez a baj, és formám sincsen. Origamira gondoltam. :) A gyöngyfűzést nem élvezik, és a legkisebb fiú, és hát...kicsi is, nincs annyi türelme, úgyhogy kétszeres ok, amiért nem jő, de azért kösz az ötletet! Szövéssel az a baj, hogy nincs keretem. És nálunkfelé nem épp a legolcsóbb. :D Szalvétakép alatt a dekupázsra gondolsz? Mert azt már csináltuk, és nem igazán volt türelmük hozzá :/


Mindenkinek köszönöm mégegyszer a válaszokat! :) Még jöhetnek!

2014. jún. 27. 12:25
 5/6 A kérdező kommentje:
*jó :D
2014. jún. 27. 12:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező: szövőkeretet lehet csinálni 4 darab fából és egy marék szögből :) Egyszerűen összeállítjátok a keretet (négyzet alakúra, mint egy képkeret), alul-felül egy sor szöget vertek bele. Kész is :) Kézi fésűvel fésülöd össze a szövetet.


Esetleg készíthettek plüssállatokat is. Méterárúban lehet plüss vagy nicky anyagokat kapni olcsón, plusz vattát :) Gomb, tű, cérna és kész:)

2014. jún. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!