Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tudna mondani valaki kreatív...

Tudna mondani valaki kreatív vagy hozzáértő egy jó megoldást erre?

Figyelt kérdés

Egy szobrot szeretnék csinálni és már meg van, hogy hogyan nézzen ki, de még nem tudom hogyan kivitelezzem.

Valahogyan egyben kéne maradnia a testének, de ki van adva feladatként, hogy "szemétből" kell csinálni, tehát én papírból fogom.

Hogyan lehetne papírt úgy összegyúrni, hogy az szilárdan egyben is maradjon?

Más megoldásokat is szívesen várok (egyébként egy ember figura lesz, az váza drótból készül, de papírral kell elfednem azt is)


2011. febr. 9. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Papírmasé-keresöbe
2011. febr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, de ezek mennyi idő alatt száradnak meg?

Mármint a tapéta ragasztós megoldás?

Mással is össze lehet tapasztani?

2011. febr. 9. 19:33
 3/7 anonim ***** válasza:
igen papírmasé. tapéta ragasztóba kell mártogatni a papírdarabokat és azzal feded be. ronggyal és gipszel is meglehet csinálni ugyan ezt.... bár ha szemétből kell talán jobb a papírmasé.
2011. febr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha tömören, vastagon csinálod kell neki pár nap meleg helyen. előző voltam
2011. febr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi olyat csináltunk, hogy bábot, amit csontliszttel ragasztottunk össze. Egy harisnyát kitömtünk vattával és a külsejét bekentük ilyen csontliszt+víz keverékkel és amikor megszáradt, kemény lett, meg jó büdös. Sztem ezt lehetne papírra is kenni.
2011. febr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy helyszínen kell megcsinálnom és max 3-4 órám van rá.... nincs idő arra, hogy napokig száradjon.
2011. febr. 11. 15:24
 7/7 anonim ***** válasza:

a gipszes-rongyos megoldás hamar megszárad...a rongyra meg rá lehet fogni, hogy szemét....

ha vékony ronggyal dolgozol és csak módjával mártogatod a gipszbe (miután belemártogattad jó alaposan le kell húzni róla a felesleget) akkor szerintem 1-2 óra alatt megszárad annyira, hogy mondjuk festeni lehessen vagy akármi. második voltam.

2011. febr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!