Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tudnátok nekem olyan oldalakat...

Tudnátok nekem olyan oldalakat mondani, jóó ötleteket kaphatnék a szobám kidekorálásához?

Figyelt kérdés

16 L vagyok és szeretném csajosabbá tenni, saját készítésű dolgaimmal, de nincs ötletem, fantáziám... :(

Nagyon örülnék neki :)



2014. jún. 27. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Hát kifejezetten ilyen kreatív oldalakat nem ismerek, de például itt ( [link] ) vannak jó ötletek a csináld magad cimke alatt. Esetleg még itt: [link] vagy a pinteresten is kapsz képeket.


Egy kis inspiráció:

[link]

[link]

[link] -ezt nem csak ajándékok tetejére lehet ráragasztgatni, én pl. girlandot fűztem ilyenekből, az van a szobámban. :)

[link] -ezt nagyobban is megcsinálhatod, úgy mutatósabb

[link] -ezek cipősdobozok tetejei. Esetleg, miután lefestetted őket, ragaszthatsz a közepükbe egy-egy fényképet is.

2014. jún. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még kaptam egyet!!:) Lehet, hogy nem kapsz túl sok diy ötletet, de azért egy pillantást vethetsz rá, szerintem tetszeni fog, elképesztő hogy 2 gyerekes anya, feleség, testvér, (és biztos még sok minden más is :D) és van ideje még ilyen csodás dolgokra! Én konkrétan leragadtam itt, pontosabban azoknál a részeknél amikor a családjáról ír!!

Ez lenne az: [link]

2014. jún. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönömk szépen. nagyon jók :)

ha esetleg van még más is akár másvalakitől, szívesen elfogadom! ;)

2014. jún. 30. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!