Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Zöld-kék csempéhez milyen...

Zöld-kék csempéhez milyen harmadik szín illene?

Figyelt kérdés
Fürdőszobába lenne, fehér bútorokkal (régies, rusztikus stílussal) és fehér fallal. Nem szeretnék fehér csempét hozzá, mert szerintem az már túl sok lenne.

2014. jún. 29. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
A kék és zöld eleve nem ilik össze, harmadik színnel együtt meg kimondottan túl tarka lenne. Az egyetlen, ami belefér, a fehér szín, mert az semleges.
2014. jún. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eleven nem tennék ezt a 2 szint! Hideg szín, valami melegebbet!Mj: a fehér az nyugtat, nem véletlen vannak a kórházak... ! Melegebb: sárgától a rózsaszínen...
2014. jún. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz a zöld és kék csempe valamilyen mintás csempén vagy akár apró mozaikcsempeként összekeverve (?), ha fehérek a falak és a bútorok.

Ezen felül akkor a kiegészítőknek keresel színt? Akkor szerintem maradjon valamelyik meglévő szín (fehér, kék, zöld) vagy sötétbarna vagy antik arany vagy a meglévő színek egy másik árnyalata (pl. lime, türkiz).

Ha pedig a padló színe a kérdés, akkor szerintem is vagy fehér legyen, vagy legyen ugyanolyan mint a fal, vagy a rusztikus a stílushoz illene valamilyen sötétbarna, nagy méretű fautánzat mintás járólap is.

2014. jún. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!