Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű legyen a szobám?

BVB.army kérdése:

Milyen színű legyen a szobám?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! 12 éves lány vagyok. Szeretem a feketét és a sötétlilát de ezek a színek szóba se jöhetnek mert akkor túl sötét lesz a szobámba ( a szomszéd pont az én ablakom elé ültetett fákat ) Egy kicsit fiús vagyok de a zöldet nem szeretem. Én igazából valami egyedi, különleges színre gondoltam. kérlek segítsetek !!!

2014. jún. 13. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Narancssárga.
2014. jún. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fehér alapszín és dekorfestékkel fekete vagy sötétlila részek vagy minták legyenek benne.
2014. jún. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Narancssárga!Én imádom!
2014. jún. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia! A sárga az egy gyönyörű szép, meleg szín, bár cseppet sem különleges. Szerintem alapszínnek válassz valami világosat, és ezt tudod különböző módon dekorálni. Pl. lila-fehér vagy sárga-ezüst falszín, esetleg falmatrica, családi és baráti fotókkal teletűzdelt parafatábla...


Itt van néhány fantasztikus ötlet:

[link]


Ha önmagában csak a színnel akarsz nagyot aratni, az úgy nem fog jól elsülni. Keress egy olyat, amit szeretsz, ami valamelyest tágítja a teret, és még fantáziát is látsz benne!

2014. jún. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Építész vagyok, nekem azt tanították belsőből hogy próbáljunk a rikító színektől távol maradni mert eleinte tényleg jól nézhet ki de hamar megunjuk. Sötét színeket se használj, főleg ha a szoba kicsi, soha ne használj sötét színeket egy pici szobában.


Fontos még az is hogy a bútoraid milyen színűek. A fal az csak egy része egy teljes palettának. A bútorok és berendezési egységek azok amik lehetnek erős színűek nyugodtan.


Ha kötött hogy milyen bútorokkal dolgozhatsz akkor válassz nekik illő színt. Ránézés nélkül csak ennyit tudok mondani.

2014. jún. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!