Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tudnátok nekem segíteni, hogy...

Tudnátok nekem segíteni, hogy milyen szín lenne a legjobb a szobámba? Augusztus elején már jönnek festeni. Többi lent!

Figyelt kérdés

Északi a szobám, kis gyerek szobának mondható. Nem tudom eldönteni, hogy milyen színű legyen a fal..mert én szívem szerint, vagy fehéret szeretnék ( de amilyen vagyok, hamar összemaszatolom, vagy rózsaszínt ( de nem az a babarózsaszín, és nem is az a rikító..hanem olyan bordósabbat) de anya állítása szerint az utóbbi sötétítené a szobámat..

gondolkoztam azon hogy 2 fal menta színű, 2 szín meg fehér, de ahhoz meg nem tudok tapétát választani, mert azt is kapunk.:)

Kérlek segítsetek

15/L


2014. júl. 12. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Az északi szobák általában hűvösebbek, mint a déli, nyugati tájolásúak, így egy meleg szín pár fokkal emeli a hőérzetet.

Mit szólnál a sárga-krém között valamelyik árnyalathoz? Függ a bútor kárpitjától, vagy a szőnyeg színétől is.

2014. júl. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

plafon: fehér

falak: cappuccino, beige, mokka (egyik fal legyen sötétebb mint a többi)


és 4300 kelvines led világítás mindenhova


[link]

[link]

[link]

[link]


a megfelelő árnyalat megtalálása: [link]

2014. júl. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1 valaszolo: Nem szeretnek semmilyen sargat, mert kicsi koromba is narancs es citrom volt. most is citrom sarga..mar nagyon unom:/
2014. júl. 17. 18:19
 4/4 A kérdező kommentje:

2 valaszolo: nagyon jok, csak az en szobam pici es nem hiszem hogy jol mutatna.. es a fel szobamat a szekreny foglalaja el ami, az a nagyon vilagos barna szinu.


1 valaszolonak, meg annyit hogy meg nincs szonyegem es a szekreny sorom meg legvilagosabb barna szinu.

2014. júl. 17. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!