Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fehér tapétázott vagy pink...

Fehér tapétázott vagy pink üveges tolószekrény ajtó? Fehér vagy aosta dió legyen a dominánsabb?

Figyelt kérdés

Most lett kialakítva a szobám és nem tudom eldönteni,hogy mi milyen színű legyen.

[link]

ilyen szekrényt szeretnék. csak nem tudom,hogy ugyanilyen pink üveges legyen vagy fehér bútorlapra tapétát ragasszak?

Fehér vagy aosta dió legyen a domináns? Fehérre van festve az ajtóm. Illetve van egy aosta dió színű komódom.

Fehér dekorléc is van a falon.

2 megoldás közül melyik nézne ki a legjobban?

1.világos színű parketta és szegőléc,fehér tolóajtó keret és keresztlécek,amik a szekrénynél látszódnak.Az ágy és az íróasztal is akkor fehér színű lenne. De akkor mi legyen az aosta dió komóddal?

2.aosta színű tolóajtó keret és keresztlécek,dió parketta és szegőléc.Ugyanilyen színű lenne az ágyam és íróasztalom is. De akkor mi legyen a fehér ajtóval és dekorléccel?



2014. júl. 15. 11:57
 1/1 anonim válasza:
Én az első verzióra szavazok, a komódot pedig befesteném fehérre. Alapozó+2réteg festékkel. A pink sehogy nem megy az aostához.
2014. júl. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!