Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy oldjam meg hogy használha...

Hogy oldjam meg hogy használható is legyen?

Figyelt kérdés

Vettem régebben egy húzódzkodó-tolódzkodó-t

kép: [link]

Eddig csak a földön használtam,mivel nem tudtam feltenni az ajtó fölé mivel nincs az a domborzat mint ami az angoloknál van megoldva (panelházba lakok) itt úgy van az ajtó hogy van az ajtó ráma és kb 4cm kiáll oda szoktam ráakasztani de nem bír meg mert lecsúszik de amúgy pont jól illeszkedik.

Nos a kérdésem az lenne hogy,hogy oldjam meg a felszerelést: Fater mondta hogy belehet fúrni a falba és feltenni de akkor az ajtót nem lehet bezárni.. Tippeket várok. Köszönöm előre is 25/F



2014. jún. 30. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ajtó ráma, az ugye ajtótok ? (az ajtónak az a kerete, ami a falba van építve). Ha az angoloknál ez kiáll és nem csúszik le a szerkezet rendeltetésszerű használata során, azaz nem feltétlenül kell hozzáerősíteni a falhoz, akkor a dolog megoldható úgy, az ajtó szárnyának szabad mozgást hagyva a szárny felett a szemöldökfához hozzá kell erősíteni egy staflit (esetleg a szemöldökfa mögötti panel átfúrásávai). Így a szemöldökfa 4 cm-es kinyúlását meg lehet hosszabbítani esetleg annyival, hogy a szerkezet biztonságosan ráakasztható legyen anélkül, hogy fixen kellene odaerősíteni.
2014. jún. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
[link] egy ilyesmit fúrjatok az ajtó felé és ebbe akaszt bele amit az ajtó keret felső részébe akasztanál egy mindig leveheted
2014. jún. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek :)
2014. jún. 30. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!