Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen matracban gondolkodjak?

Milyen matracban gondolkodjak?

Figyelt kérdés
90kg vagyok, sokszor nem tudom kialudni rendesen magam, a derekam sem lesz kipihentebb, mint lefekvés előtt, mivel egy régi rugós matracon alszom és kicsit be van süppedve a közepe. Szinte kivétel nélkül hason alszom el, milyen matrac lenne ideális számomra? Az ára lehető legolcsóbb, mivel csak átmenetileg vagyok itthon, viszont azt szeretném viszonylagos kényelmes alvásban eltölteni.

2014. júl. 18. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:

VAGY olcsó, VAGY kényelmes matracot tudsz venni, mintkét feltétel nem teljesülhet, föként ilyen nagy súly mellett.


A többzónás hideghab matracok azok, amik amatómiailag megfelelöek lennének, de éppen ezek nem olcsók.

2014. júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
kókuszmatrac a legjobb a hátnak. gerinc ferdüléses vagyok és sokszor fáj a hátam napközben, de egy alvás után minden rendben van vele. régóta használom ezt, jól bírja, nem megy tönkre mint a szivacsos vagy rúgós matracok. kissé drága, de abszolút megéri!
2014. júl. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!