Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot érdemes...

Milyen laptopot érdemes választani, illetve ha jó gépet szeretnék, milyen árkategóriában gondolkodjak?

Figyelt kérdés

Amire használnám: játék, filmnézés, netezés, esetleg zenehallgatás, és párszáz kép se okozzon problémát. Mondjuk az nem gond, ha képeket már ne nagyon pakoljak rá, az megoldható.

Konkrét típusra lenne szükségem, hogy meg tudjam nézni. Én Asusban gondolkodtam. Érvek, ellenérvek? Előre is köszönöm!


2014. jún. 25. 23:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Jatekon kivul amiket leirtal tudja egy 80-100 ezres lapos is. Ha viszont legujabb jatekokkal jo minosegben szeretnel jatszani akkor 250-tol felfele gondolkozz. Asusok jo laposok szerintem, de ha kapsz jobb teljesitmenyt mas gyartotol akkor nem eri meg ragaszkodni.
2014. jún. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!