Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Világoszöld színű falhoz mik...

Világoszöld színű falhoz mik passzolnak? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Világosabb zöld színűre festett (nem tapétázott) falhoz milyen padlót/bútorokat/kiegészítőket/dekorációt/szőnyeget ajánlotok? Van néhány ötletem, ezek mennyire jók?

A fal színe ilyesmi lenne, ennél sötétebb biztos nem:

[link]

Ehhez a színhez én egy világosabb, már-már fehérbe hajló laminált padlóra gondoltam, körülbelül ilyenre:

[link]


Ehhez a két színhez én fehér fabútorokra gondoltam. Van egy ágyam és egy sarok íróasztalom, ami sima fa színű; ezek mennének a szobába, vagy inkább fessem le fehérre őket? Ezen kívül arra gondoltam, hogy lenne egy ilyen szőnyeg is a szobában: [link]

Ezeken kívül sok -a zöld különböző árnyalataiban levő- szobanövényre gondoltam.

Összességében az uralkodó színek a zöld és a fehér lennének. Ezen kívül a szürke is megjelenne itt-ott (a padlón kívül), mert a zöld növényeket ilyen bádog hatású kaspókba tenném: [link]


Összességében milyennek találjátok ezt az ötletet? Megosztanátok az ötleteiteket/véleményeiteket/tippjeiteket? Köszönöm! :)



2014. júl. 29. 00:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt a színt borsó zöldnek hívják. Ha lány vagy, menne hozzá a fehér bútor, ha fiú, én inkább barnát választanék hozzá.
2014. júl. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!