Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kisbútorok után érdeklődöm....

Kisbútorok után érdeklődöm. Milyen tapasztalatotok van a neten történő kisbútor vásárlása kapcsán?

Figyelt kérdés

#szekrény #bútor #éjjeliszekrény cipős szekrény
2014. júl. 29. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Én inkább a KIKA-ban vettem.
2014. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A környezetünkben nincs az említett áruház, de vannak bútorboltok. Vannak termékek, melyek tetszenek, de valahogy a vásárlók kezelésével vannak problémáim.


Az eladók hipp-hopp le is ráznak... Bővebb információval el sem látnak. Ja, persze még nem is mondtam, többnyire lapra szereltek. Már az érdeklődésnél is igen nyomulósan, a háznál történő összeszerelésre helyezik a legnagyobb hangsúlyt.


A neten vannak készítők, akik készségesen tájékoztatnak, sőt egyes akciók kapcsán, ingyenesen ki is szállítanak. A méreteken is, ha szükséges korrigálnak. Rugalmasak, igen rövid határidővel dolgoznak. Visszavásárlási garanciát adnak.


A környezetünkben lévő áruházakban nem kínáltak még fel hasonló szolgáltatásokat...

2014. júl. 30. 07:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Én költözés után kisebb-nagyobb bútorokat a Vaterán vagy Tesz-Vesz-en vettem. Mindegyikkel meg vagyok elégedve, nem mind használt, van amit egyedileg készítettek.
2014. júl. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!