Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Napsárga nappali, kicsit...

Napsárga nappali, kicsit magasabban mint a közepe, halvány zöld bordűrcsík. Ti hogyan rendeznétek be, milyen színek illenének ide leginkább? A nappali 5 x 5 nm.

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ízléseden múlik. Ha valami színekben redukáltabb (pl. minimál, retro, mediterrán, vintage...) stílust szeretnél, akkor fehér, barna (vagy szürke, bézs, fekete) és a meglévő sárga és zöld kiegészítőknek. Ha valami díszesebbet preferálsz (pl. marokkói, indiai, hippis...), akkor jöhet hozzá akár rózsaszín, piros/bordó, lila, világoskék, türkiz, zöld, narancs, barna. Sokféle jó megoldás létezhet.
2014. márc. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én lekaparnám a zöld bordűrt, iszonyatos lehet...de azt leszámítva így rendezném be:

[link]

[link]



De tényleg rajtad múlik...

2014. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A zöld bordűrcsíkot én sem tartom szerencsésnek.

Nekem napsárga a nappalim, és bézs, narancs, piros, bordó (kombinált) színűek a kiegészítők. Nagyon barátságos.

2014. márc. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!