Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Galériaágy milyen hosszú,...

Galériaágy milyen hosszú, magas, ill széles kb? Min. Milyen belmagasságú szobába lehet betenni?

Figyelt kérdés
Mit lehet alátenni,ami még elfér?És kb. mennyibe kerülhet,köszi.
2010. jan. 12. 05:41
 1/4 anonim ***** válasza:

ez most komoly?

ez amit kérdezel, kb. egy könyv.

ha konkrét kérdésed van, akkor kérdezz!


egyébként:

[link]

[link]

2010. jan. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Komoly,és szerintem elég konkrét a kérdés." Egy galériaágy kb .milyen magas,széles, és minimum milyen belmagasságú szobába fér el?" Gondoltam akinek van esetleg megmérné az övét, hogy kb. tudjam.... Nem könyvre vagyok kiváncsi, de azért ,kösz.
2010. jan. 13. 07:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet kapni minden magasságban, és minden szélességben. A legáltalánosabb méretet úgy képzeld el, mint egy kétszemélyes emeleteságyat, aminél alul nincsen ágy. Ha nem találsz pont akkorát, ami ideális a szobádba, csináltatni is lehet, sőt a sógorom saját maga barkácsolt fenyőfából maguknak.
2010. jan. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha még érdekel, én megmérem neked az enyémet.
2010. jan. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!