Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nagyon tetszik egy szoba...

Nagyon tetszik egy szoba fala, amit neten találtam. De hogy tudnám a szobámban felfelfesteni, hogy ne legyen sötét a szoba, de a csíkozás is ízléses maradjon?

Figyelt kérdés

[link] Jpg

Mellékelt képen van az áhított szoba fala, tetszik a színe, a csíkozás is. Szeretném a képen a jobbra látható szobára alkalmazni a festést, de nem szeretném , hogy az egész sötét legyen, de a csíkozás se menjen túlzásba... Szerintem lehetne egy-egy fal törtfehér is, de férjem szerint csak 2 féle fal legyen (színes és csíkos). Szerintem viszont nem ártana fehér fal is. Mondjuk az ágy fala lehetne színes, praktikus okokból. De a többit szerintetek hogy kéne?

Bocsi a béna rajzolásért. azért van két része a szobának, hogy a szemközti fal is látszódjon, ahol ablak van.



2014. aug. 10. 15:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2014. aug. 10. 15:36
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem lesz sötét, ez a szín közepesen világos, illetve mivel meleg árnyalatú, nem sötétíti a szobát.


A szekrénysor és a beugró legyen egyszínű, az ágynál található fal a csíkozott.


fehér falra nincs szükség, zavaró lenne optikailag.

2014. aug. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszi, és a szemközti falak, ahol ablakok vannak, milyen színűek?

Úgy gondoltam a fehér színt, hogy a csíkos megoldásban van ez a narancsos szín, meg a törtfehér. Így a törtfehérre gondoltam, hogy legyen egész fal törtfehér is, ne csak színes.

2014. aug. 10. 16:07
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha az két fal az ablakokkal is színes, az sok lenne?
2014. aug. 10. 16:09
 5/11 anonim ***** válasza:
A szemközti akkor lehet törtfehér, ha akarod, bár én előfordulhat, hogy narancssárgán hagynám.
2014. aug. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi, ha jól értem, akkor szerinted az egész szoba legyen narancssárga, csak az ágy fala legyen csíkos.
2014. aug. 10. 16:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, én így csinálnám, de tényleg bevezetheted a krémszínt is, ha akarod.
2014. aug. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
na jó, de melyik falra menjen krémszín? :-)
2014. aug. 10. 16:17
 9/11 A kérdező kommentje:
mind2 szemköztire?
2014. aug. 10. 17:14
 10/11 anonim ***** válasza:

Én az ágy falát csíkoznám be és (ha jól értem "L" alakú a szoba?) az ágy fala melletti rövidebb falat.

(máskor próbálj meg alaprajzot rajzolni, az jobban értelmezhetó)

2014. aug. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!