Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mernél ebben a pillanatban...

Mernél ebben a pillanatban publikus fotókat készíteni a lakásodról?

Figyelt kérdés
Mennyire van fotogén állapotban ebben a pillanatban a lakásod? Az enyém nincs, mindig van egy kis kupi, kb 30 percbe telne, hogy fotogénné varázsoljam. Neked mennyi időbe telne?
2014. aug. 11. 21:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%

Az enyém bármikor fotogén, mert nem törődöm azzal, hogy minden nett és tüchtig legyen. A lakásom van értem, nem fordítva.


Viszont nem vagyok olyan hülye, hogy publikussá tegyem a lakásomat, amikor az internet korában seperc alatt össze lehet kötni információkat. Kösz, de betörőket nem kérek.


Te kérsz? Mert akkor csak tedd nyugodtan fel az összes képedet a netre.

2014. aug. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
A kiteregetett ruhákat behoztuk a várható eső elől a szárítóval és van két kutyakosz csík a fal élén. Azon kívül nagyjából rendben van, az asszony 2 naponta takarít és rend van, nem áll halomban a a mindenféle vacak, nincs agyonzsúfolva, mindennek megvan a helye, mert nincsenek felesleges dolgaink, mütyürkék.
2014. aug. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
16%
Nocsak. Lepontoztál? Nem tetszik, hogy nem dőltem be egy ostoba ember manipulációjának? Erről ennyit.
2014. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%

Manipuláció? Mivan? :D

Csak feltett egy kérdést.

Hogy válaszoljak is: nekem mindig fotogén állapotban van a lakás.

2014. aug. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mernék s nem fotogén kicsit sem. A párom szobája még nincs teljesen leglettelve, van egy friss vésés az egyik falon, nemrég járt itt a villanyszerelő, lent épp arra vár pár fal, hogy kidöntsék... A fürdőszobába még nem sikerült lámpát venni, de attól még remekül néz ki, azt lefotóznám bármikor :) A szobámat hagyjuk, ott általánosan kupi van, de nekem megfelel. Azért a saját készítésű padló megérne egy fotót, s a falon levő tekeredő festékcsíkok is kedvesek nekem... Túl kevés a szobámban a koponya, de van ez így.


Fotogénné? Hmmm évek óta igyekszünk, nem megy az olyan gyorsan. A festést még bevállalnám a következő hónapra, teljes rend viszont sosem lesz. Azért már nagyon várom, hogy legalább az összes bútor, gipszkarton polc és miegymás meglegyen, s mindenütt egyéni burkolás legyen, mint a fürdőben, fúga pedig az egész házban egy darab se.

Szeretem a rendet, igényem van rá, csak a környezetem entrópiára törekszik...

2014. aug. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Fotogen. Nincs tokeletes rend, de ez egy otthon es nem egy muzeum. De vallalhato.
2014. aug. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mivelhogy pont teszek rá, hogy kupi van, ezért nyilván mernék.
2014. aug. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

De ki tudna áttörni az előszobában cipőkből, papucsokból, esernyőkből, kabátokból és kulcscsomókból emelt műszaki akadályon hogy fotózhasson: :D


Egyébként igen, keveset vagyunk itthon hogy rendetlenséget csináljunk, por meg még nincs a szombati takarítás óta. Maximum a mosogatóban figyel pár tányér, ami várja sorsa jobbra fordulását...

2014. aug. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat én mindenkinek zöldet adtam (most reggel), nem szoktam lepontozni senkit. Főleg hogy itt nincs is helyes válasz. Azért merült fel bennem a kérdés, mert amikor ingatlan hirdetéseket nézegetek, hihetetlenül rendetlen lakásokat látok. Mondjuk pl. ez, de mondjuk ezen látszik, hogy már nem lakják:

[link]

De ennél cifrábbakat is, néhol látszik, hogy csak el kéne tenni a ruhaszárítót, elmosogatni, stb és máris szebb lenne a fotó. Mégsem törekednek erre ez a fura.

2014. aug. 12. 06:58
 10/17 anonim ***** válasza:
Az én kis lakásom elég korrekt, hacsak nem abszolut közeli képeket akarnának készíteni, amiken meglátszik a macskaszőr. Ez miatt a tisztaság nem százas, ellenben mindíg rend van, minden a helyén, rumlit sosem hagyok.
2014. aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!