Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fekete vagy fehér bőr sarok...

Fekete vagy fehér bőr sarok ülőgarnitúra?

Figyelt kérdés
A férjemmel nem tudjuk eldönteni, melyiket válasszuk. Ki melyiket ajánlja és miért?

2014. aug. 16. 10:15
 1/5 anonim válasza:
Szerintem fehér, mert sokkal üdítőbb és vidítóbb szín, letisztult és kellemes hangulatot áraszt. Szerintem legalábbis :) Persze nagyban függ ez attól, hogy milyen az enteriőr, tehát hogy melyik szín passzol a bútorokhoz, falhoz, függönyökhöz, stb.
2014. aug. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fekete tul komor, feheret pedig orom lesz tisztitani, mjnden folt meglatszik majd rajta.


Kremszinut nem lehet valasztani?

2014. aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jelenleg 2db 3-személyes bézs színű bőr kanapénk van, de le szeretnénk cserélni sarok ülőgarnitúrára. A férjem inkább feketét szeretne, én pedig világosabb színűt választanék (bézs, fehér, stb.). Új TV bútort is most vennénk, azt már kinéztük.

IKEA Bestå széria: fekete-barna keret, fehét magasfényű fiókokkal és ajtókkal, fehér üveglappal a tetején.

Ehhez végül is mindkét szín passzolna, de én is féle, hogy a fekete bőr kicsit komorabb hatást nyújtana, és sötétítené a teret.

2014. aug. 16. 18:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Legyen fekete (takarításnál örülni fogsz), és vegyél hozzá fehér és szürke párnákat.
2014. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez attól is függ,hogy milyen színek vannak a helyiségben,mert ha valami sötét színre van festve a fal akk a fekete nagyon nyomasztó tud lenni,viszont ha sok az ilyen világos színű cucc akkor a fehér szerintem egy kicsit uncsi tud lenni (de még nem múltam el 15 éves se,úgyhogy nem biztos h rám kell hallgatni... xD)
2014. aug. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!