Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek egy ilyen polc...

Szerintetek egy ilyen polc milyen lenne térelválasztónak?

Figyelt kérdés

Ősztől albérletben fogok lakni az egyetem miatt. Hárman megyünk egy kétszobás lakásba, és az egyik barátnőmmel ketten leszünk a nagyobbik szobában. Arra gondoltam, hogy valahogyan "leválaszthatnánk" a teret, hogy egy kicsit úgy érezzük, van külön szobánk. Én ilyesmi polcra gondoltam, csak aztán eszembe jutott, hogy lehet nagyon lefogná a fényt szerintetek?

Amúgy nem feltétlenül fontos, hogy legyen térelválasztó, mert a szobatársam már ezer éve a legjobb barátnőm, ez csak egy kis ötlet. :)


[link]



2014. aug. 19. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
mivel nincs hátlapja szerintem semennyire nem fogja lefogni a fényt
2014. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha rakok bele könyvet, növényt, díszt stb?
2014. aug. 19. 16:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen hátlap híján nem fog fényt fogni :)
2014. aug. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom nem az összes részébe és oldalfaltól oldalfalig pakolsz majd :D Szóval a fény nem fogja fogni. pláne. hogy 150cm magas
2014. aug. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!