Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Új albérlet, júniusig aláírt...

Új albérlet, júniusig aláírt szerződés, de iszonyatosan kényelmetlen kanapé. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Gondoltam arra, hogy veszek egy ágyat oda, de a főbérlő nem biztos, hogy beleegyezne (tekintve, hogy a kanapét el kéne onnan vinni), de először az olcsóbb, praktikusabb megoldások érdekelnek.

Esetleg ha vennék a kanapéra egy matracot? Vagy a matrac kizárólag ágykereten használható?



2014. aug. 31. 07:07
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Az albérletben abba nincs a föbérlönek beleszólása, hogy milyen bútorok vannak ott, amíg ott élsz. A föbérlö kanapéját ha megfelelöen tárolod és kiköltözéskor visszaviszed, akkor semmit nem szólhat ez ellen. (Meg eleve honnan tudná, hogy min alszol? Neki nincs joga bejárkálni az általad bérelt lakásba (kivéve, ha elöre bejelenti)
2014. aug. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Most költöztem be a városba, nem tudom hova vinni a kanapét. A tárolóban kb 1 m2 hely jut egy lakásra.

A főbérlő egyébként havonta 1-szer feljön a számlák miatt (félti a lakást).

2014. aug. 31. 08:28
 3/3 anonim ***** válasza:

kérdezz rá hogy nincs-e lehetőség hogy kicserélné a kanapét(lehet hogy neki van egy másik tartaléknak vagy valami)

ha jó arc akkor elviszi a saját házához vagy valahova

de amúgy ha neked kényelmes alhatsz matracon is :D

ha olyan a kanapé hogy ráfér egy matrac akkor rá lehet tenni sztem :)

2014. aug. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!