Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Újfajta mosógépeket miért...

Újfajta mosógépeket miért adják el az emberek? 15. 000ft körül, ha a bolti uj ára 75. 000ft

Figyelt kérdés
nem értem, mint azt sem hogy gyönyörűszép hibátlan ülögarnitúrát miért andak el, mivel már csak fél áron tudja eladni. kiakarja cserélni?Mert annyira szépeketláttam. és tényleg mikor irja hogy nagyon jó mosógép eladó hibátlan, ez igaz lehet?????de miért adja el??????
2010. jan. 19. 01:47
 1/8 anonim válasza:
Költözés, válás, örökség, bolti áron úgyse veszi meg senki magánszemélytől, esetleg "leesett a kamionról" (csempészáru). Sok oka lehet.
2010. jan. 19. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Magamból kiindulva, mikor berendeztük a lakást 380e ft-ért vettünk kanapét (állandó fekhelyest)meg két fotelt, hibátlan állapotban van a mai napig, de sajnos időközben kiderült átvágtak minket és nem állandó fekhelyes. Páromnak derékfájdalmai voltak el akartuk adni venni másikat. Hiába volt 1-2 hónapos, csak használt bútorként lehet eladni, elég rossz áron.A mai napig nem cseréltük le inkább vettünk rá matracot.:)
2010. jan. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A lomizók is sok újszerű cuccot hoznak nyugatról.
2010. jan. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megvette azonban rájött,hogy mégsem olyanra van szüksége. A boltba már nem veszik vissza, így eladja magánúton. Azonban lehet,hogy csak azt írja,hogy új és közben régi csak vigyázott rá.
2010. jan. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi például ha nem is ennyivel olcsóbban, de azért áruljuk, az alig egy éves kanapénkat, mert hibáztunk, amikor krémszínűt rendeltünk. A gyerek gyilkolja, annak viszont, akinek nincs gyereke, háziállata tökéletes, mert nagyon szép, kényelmes. Mi pedig akarunk venni egy sötétebbet.
2010. jan. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utólsó ,lenne linket hol árulod a kanapét?mert engem árdekelne.
2010. jan. 19. 13:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Jelenleg nincs fent (levettük), de majd küldök képet!

Annyit pontosítanék, hogy a kanapé puffal, fotellel együtt csak az eladó. És nem éppen olcsó, de én még így is rengeteget bukom rajta.

2010. jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
rendben szivesen megnézném.
2010. jan. 19. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!