Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan teremtsek keleties,...

Hogyan teremtsek keleties, marokkói stílust/légkört?

Figyelt kérdés

Még nem jártam Marokkóban, de nagyon tetszik a berendezés, színek. Teljesen nem tudom átalakítani a nappalit, de vannak párnák, kis bojtok a szekrények fogantyúin, színes mécsesek, narancs potpuri egy tálon. A függönyre szeretnék még bojtokat, meg arany flittereket felvarrni, meg egy kis asztalra narancs színű, mintás terítőt készíteni. Nem tudom, hogy a nappaliba lehetne e valahogy a jellegzetes fűszerek illatát bevinni.

Csak a nappaliban szeretném ezt a kis átalakítást.


2014. szept. 24. 10:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz, de itt Pesten, sok "Keleti" fűszer bolt van, ahol sokszor egyéb dolgokat is lehet kapni, tárgyakat vagy kisebb bútorokat. Én ezt ajánlanám, mert ha ott veszel vmi ilyen fűszert és mondjuk azt viszed be a szobába, vagy veszel ott egy onnan származó füstölőt ilyesmit, akkor biztos az illat is "átjön" :)
2014. szept. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!