Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy teremtsek elő kb. max.3...

Hogy teremtsek elő kb. max.3 hónap alatt egy millió ftot?

Figyelt kérdés

Hivatalos intézménytől hitelt nem tudok felvenni, magánembertől nincs kitől kérnem, külföldre nem tudok kimenni dolgozni. Eladni pár dolgot eltudok, de igen csekély összeg jönne ki belőle, tehát max. csak a negyedét fedezné legjobb esetben is.

Bár milyen értelmes ötletet szívesen várok. Előre is köszönöm a tippeket.

/ Viccelődök, kötekedők kíméljenek! /



2014. máj. 18. 18:51
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
81%
Szerencsejátékkal.
2014. máj. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Ennél vmi biztosabb tipp, azért nincs? :D

Az, azért eléggé is-is, és nem vagyok épp egy szerencsés alkat. :D

2014. máj. 18. 19:01
 3/40 anonim ***** válasza:
53%
Járj a földön.
2014. máj. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
/ Viccelődök, kötekedők kíméljenek! /
2014. máj. 18. 19:10
 5/40 anonim ***** válasza:
92%

konkrétan sehogy.

ha lenne erre egy recept, mindenki azt használná, mert 10-ből 9 ember nyomorban él és nélkülözik. én is, pedig van munkám. de mégis a végrehajtóval levelezek. hitelt már én sem kapok, mert khr-es vagyok.

nem tudom, milyen tuti tippre gondoltál, mert kb. így lehet pénzt szerezni, ahogy írtad, banki hitel, vagy ismerőstől kölcsön.

egyéb úton csak illegálisan, de inkább ne rabolj ki semmit.

nincs mondjuk fundamentád vagy magánnyugdíj pénztárad?

olyan jó is lenne, ha csak úgy össze lehetne szedni 3 hónap alatt 1 milliót!

nekünk hiába van mindkettőnnek munka, egy sz*ros 150 ezres csotrogányra sem telik.

ó, ha ilyen rövid idő alatt ennyi pénzünk lehetne, vennénk egy régi bmw-t és hawaii-on nyaralnánk. vagy megnéznénk párizst. az kettőnknek 200-ba lenne.

2014. máj. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
79%
De most komolyan, szerinted ha létezne ilyen, miért dolgozna a lakosság legnagyobb része minimálbérért?!
2014. máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
67%

"Viccelődök, kötekedők kíméljenek!"


Ez a kérdés maga is egy vicc, de gondolom te is érzed. Nem, nincs ilyen tuti módszer. Ha lenne akkor lenne szerinted még szegény ember a földön?

2014. máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Üzleti lehetőségekre gondoltam. Pl. ha eladnék mindent, amit bírok, akkor mibe lehetne befektetni azt a kicsi pénzt, hogy az 3 hónap után ennyire kitermelődjön, nyilván munka mellett.


Az utolsó előttinek pedig csak annyit még, h nyilván két lábona földön járok, valszeg nem szórakozásra kell, vagy épp arra, hogy lógathassam a lábamat stb.

2014. máj. 18. 19:23
 9/40 A kérdező kommentje:
És senki nem írta, hogy tuti módszer kell. De, azért könyörgöm a szerencsejáték, mint ötlet egyenlő a nullával.
2014. máj. 18. 19:27
 10/40 anonim ***** válasza:
Üzleti ötlet sincs, mert akkor megint csak nem lenne szegény ember a Földön, ah lenne ilyen..
2014. máj. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!