Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » 37 négyzetméteres panel...

37 négyzetméteres panel lakásba 4. emeleten kilehet venni a konyhában azt az elválasztó falat?

Figyelt kérdés
Van egy kis fal ami kis helyet elvesz a konyhából. KI lehet venni vagy elvezetni valami más módszerrel??

2014. szept. 25. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így látatlanban senki nem fogja tudni megmondani neked. Statikussal kell megnézetni, vagy olyannal, aki ismeri a ház szerkezetét, hogy tartófal vagy sima közfal.
2014. szept. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]


Egy ilyen fal van ott és egy cső fut benne szerintem valami szellőztető szerűség lehet.

2014. szept. 25. 18:03
 3/8 anonim ***** válasza:
sajnos nem lehet kivenni, mert ott fut a szellőző
2014. szept. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, mert ez nem panel, hanem házgyári lakás. Ott a falak egyetlen tömbből vannak.
2014. szept. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]


Mi a helyzet ezzel a lakással? ugyanaz a panel, de mintha le lenne szűkítve a cső és elvan takarva.

2014. szept. 27. 19:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha jobban tudod, akkor miért kérdezed?

Hívj fel egy statikust.:)

2014. szept. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy jobban tudom? :D Egyszerűen csak a lehetőségeket keresem, de úgy látom az a biztos ha megkérdezem a közös képviselőt. Gondoltam volt már valakinek ilyennel dolga a fórumon azért tettem fel a kérdést. Köszönöm annak aki segíteni akart :)
2014. szept. 28. 18:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Panelban kétfajta fal van, főfal és válaszfal.

A főfal vastagabb, az épület tartóeleme, válaszfal általában vékonyabb, ez kiszedhető, kivágható, de statikus véleménye és házszabálytól függően a lakóközöség engedélye szükséges.


(a linkelt szerintem nem kiszedhető)

2014. okt. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!