Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit gondoltok a magasított,...

Mit gondoltok a magasított, beépített sütőről, mikróról?

Figyelt kérdés

Nem vitatémát szeretnék nyitni, hanem véleményeket várnék, főleg azoktól, akik esetleg használják is.

Egyre többször látom, hogy főleg új lakásokban/házakban a sütő és a mikró be van építve a szekrénysorba, egy magas elembe.

Valamikor, majd a jövőben én is hasonló elrendezést szeretnék (külön hűtő, beépített mikró, sütő), és főként ezért érdekelne, hogy ti mit gondoltok erről?

Akinek ilyen van, nektek hogy vált be? Üzemeltetés, fenntartás, tisztítás szempontjából milyen?


2014. szept. 26. 09:30
 1/3 A kérdező kommentje:

Néhány példa, mire is gondolok, mert a kérdésben nem engedte kiírni:

[link]


[link]


[link]

2014. szept. 26. 09:33
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jó dolog. én is ilyet akartam, de a konyha adottságai miatt nem lehetett magas szekrényt berakni, így maradt a főzőlap alatt. Sokkal kényelmesebb ha szemmagasságban van, könnyebb belerakni a dolgokat, jobban kézre áll, és ha van kisgyerek akkor ő sem fér hozzá, nem kell azon aggóni, hogy belenyúl, bekapcsolja, stb..

A mikró a felső szekrényben van, azt is imádom, mert nem foglal helyet a pulton.

A beépített hűtő is tetszik, de azért nem olyan lett, mert sok helyet foglal, és alig kapni erre alkalmas hűtőt, amik drágábbak is, plussz a fagyasztós hűtőhöz szintén magas szekrény kellett volna... Az külön van, az L alakú konyhabútorommal szemben a fal mellett, a sarokban

2014. szept. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem is ugyanezek a meglátásaim, és egyelőre úgy néz ki, nem lesz akadály, hogy magas konyhaszekrény legyen, mert építkezni szeretnénk. Majd...

A főzőlapom is emiatt lenne kerámia, mert ugye az nem forrósodik, csak ha fémmel érintkezik. Asszem indukciós a szakneve.

A hűtő nálam külön lenne, ne beépítve, azért egy hűtővel tudnak lenni problémák, akármilyen drágát és minőségit vesz valaki, na meg tisztítani szerintem azt könnyebb, ha nem beépített.


De akkor ezek szerint már (tapasztalat nélkül) 2-0 a beépített elektronikai kütyük mellett :D

2014. szept. 26. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!