Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kinyithatós sarokkanapé...

Kinyithatós sarokkanapé vásárlása?

Figyelt kérdés

Kinyithatós sarokkanapé vásárlása előtt állok,de már tanácstalan vagyok,sok véleményt olvastam.

Egyenlőre az Ikea,Rs,és a kanape.net között vacillálok.

Olyan sarokkanapét keresek,ami kényelmes ülni is és alváshoz is.Ha van pozitív illetve negatív tapasztalatotok ezen helyekről szívesen elolvasnám,illetve más helyek is érdekelnének.


Minden választ köszönök!



2014. nov. 9. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy ha alváshoz kényelmetlen lenne, egy kiegészítő matrac könnyen ráteríthető, és nagyon sokat segít: [link]


Egy kanapé elsődlegesen mindig ülésre van kialakítva, az alvórész kényelmessége attól függ, hogy milyen felületen szerettek aludni, ülni. Ha puhán, süppedősen szerettek ülni, de kemény felületen aludni, az pl. egy szerencsétlen kombináció :)

2014. nov. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet válaszoolni, mert mindenki máson szeret aludni. Én keményebben, te esetleg puhábban. Oda kell menned és ki kell próbálnod.
2014. nov. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mi a keményebbet szeretjük,mind ülni,mind feküdni.

Nem hosszú távra tervezzük rajta a fekvést,mert igazából akkor kéne kinyitni,ha vendégek jönnek,hogy ők tudjanak hova feküdni.

2014. nov. 9. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!