Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van tapasztalatotok erről a...

Van tapasztalatotok erről a fakeretes IKEA matracról? Galériára lenne. Www. Ikea.com/hu/hu/catalog/products/60156767/#/40156768.15 éve alszom egy kinyitható ülőgarnitúrán, ami hatalmas, kényelmes, de nem tudom milyen a matraca (kemény, nem rugós)

Figyelt kérdés
Kipróbáltam több matracot is (üzletekben), de valamiért nekem a rugós matracok kényelmesebbnek bizonyultak (keményebbek), viszont rengetegen írták, hogy egy idő után nyikorogni fog, ill., hogy a rugók érezhetők lesznek. Van valakinek saját tapasztalata? Mivel mindenképp veszek valamilyen matracot, ezért szívesen veszek más matraccal kapcsolatos is véleményt is. A lényeg: legyen kemény, 100.000 FT körüli ár, és persze jó lenne 180x200 ( bár a fentiből csak 160-as van). Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. nov. 9. 13:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!