Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » 18 év alattinak lehet bútorbol...

18 év alattinak lehet bútorboltban vásárolni?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok. Szeretnék magamnak egy kisebb komódot vásárolni a szobámba. 15 éves korom ellenére megvásárolhatom vagy csak 18 év felettieknek lehetséges bútorboltban a vásárlás?

15/L


2014. nov. 10. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kérnek semmit, csak a pénzed. :D Szerintem nincs akadálya. :)
2014. nov. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha pénzed van annyi mindent +vehetsz...
2014. nov. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Ha alkoholmentes a komód, akkor igen.
2014. nov. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kovpet ***** válasza:

Persze, megveheted, semmi akadálya. Csak gondolj arra is, hogy hogy viszed haza. Pár száz méter után tud az nehéz lenni, a kiszállítás meg lehet annyi mint a bútor ára.

Kocsival meg nem tudsz menni 15 évesen ugye :) Tehát tervezd meg előre, hogy hogy jut haza a komód.

2014. nov. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen! Simán vásárolhatsz, sőt ők kérnek meg rá! Ha hitelt akarsz rá felvenni akkor viszont nem fog menni.

Csak KP.

Mivel a bútorboltoknak mindig van egy csomó szállítani, vagy szállíttatni valójuk, ezért mindig akad egy útba eső fuvar, ahová nem túl sok pénzért befér egy kisebb komód. Meg kell beszélni. Amúgy egy csomó szállítmányozó van piaci versenyben, és nem hinném, hogy egy komód árát elkérik. Amúgy hallottam olyant is hogy kézikocsival húzták haza a bútort a másik faluból, és túlélték. Amikor elfáradtak, akkor megálltak egy kicsit pihenni, aztán folytatták. De a korodbeli lányok meg tudják kérni valamelyik ismerőst, rokont, szomszédot hogy segítsen elhozni. Én biztos segítenék, ha megkérnének.

2014. nov. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!