Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mitől "izzad" a hűtőm és ez...

Mitől "izzad" a hűtőm és ez árt neki? Azt látom a pár hónapos hűtő hátsó falán, mintha víz folyna le rajta majd a hidegtől nem megfagyna, de fagy közeli állapotba kerül. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 11:58
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Valóban önolvasztós és alul fagyasztós. A régi hűtőnk nem ilyen volt,de köszönöm a sok és gyors választ már megnyugodtam. Sőt ha jól emlékszem ezt mondták a boltban is :)
2010. jan. 29. 08:58
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. ugyanígy jártam, csak nem alul a zöldségtároló dobozok alatt folyt a víz. Na akkor leengedtem, mert azt hittem ez a baja. De utána is folyt. Ekkor mondta egy ismerős, hogy ugye a hűtő hátsó falán van az a vízelvezető, és ha az eldugul, akkor nem tud lefolyni a víz, és azért áll meg a dobozok alatt. Mondta, hogy fogjak egy hosszú drótot, és dugjam bele jó mélyen a lyukba. Megcsináltam, és tényleg bejött. Azért tud eldugulni, mert mondjuk valami papírba csomagolt kaját a hűtő falához nyomok, az ugye leázik, és belefolyik ebbe a lyukba, ami egy idő után eldugul.
2010. jan. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!