Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szivacsos franciaágy besüpped...

Alex25 kérdése:

Szivacsos franciaágy besüpped 2 hónap után, mit tegyek? TÖBBI LENT

Figyelt kérdés
Kb fél éve vettem 40 ért egy 140x200-as szivacsos franciaágyat. 2 hónap után már éreztem a szivacs alatti deszkát,hogy nyom, de csak ott ahol fekszem, ha arrébb megyek ott még jó. Vennék rá egy matracot, de félek, hogy lecsúszik, mivel nincs keret körülötte. Mit gondoltok vegyek rá? Ha igen akkor milyet, melyik a tartósabb a rugós, vagy a szivacsos? Én a kókusz, vagy a zsákrugóst olvastam jónak, vagy a vákuummatracot. A memóriahabos nem jön be, süppedős...
2014. nov. 23. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajna az IKEA ágytól nekem kinyiffant a derekam, mert a bordás rácsot hiába fordítottam domborúra át egy idő után középen besüppedtem és szabályosan fel kellett ébredni ha át akartam fordulni alvás közben, annyira körbeölelt a nem túl olcsó matrac. Alátettem egy méhsejtes kartonlemezt, azóta remek, mert pont ott emel ki és pont annyira, hogy vízszintesnek érzem amikor benne fekszem, a túlságosan rugalmas rácsozaton a terhelés jobban eloszlik, így nem hajlik be.
2014. nov. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindig keretet kell venni meg ágyat. Nem ezeket az elefántos meg hasonló lengyel gyártmány gagyi francia ágyakat...


Mi 27 ezer forintos matracon (Ikea) alszunk 3 éve és semmi baja. Mivel olcsó, ezért ezt néha forgatni kell. A drágább zsákrugós matracokat forgatni sem kéne.


Kókuszt meg ne vegyél, parasztvakítás az egész, először a babáknak találták ki, hogy milyen jó, de nézd meg hány anyuka írogatja, hogy tiszta penész a kókuszmatrac mit tegyen. Undorító.

2014. nov. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bocsánat, keretet meg MATRACOT
2014. nov. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :)
2014. nov. 30. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!