Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet olcsón 140x200...

Hol lehet olcsón 140x200 cm-es franciágykeretet venni? Sürgős!

Figyelt kérdés
Keretre gondoltam, 20 ezer forintért körülbelül. Csak keret, ágyrács, matrac nélkül.

2014. nov. 10. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. nov. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem pesti vagy és messze van és nincs bajod a használttal, akkor érdemes megnézni a jófogást, olx-et. A keretnél nem olyan nagy szám, ha használt.
2014. nov. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ekkora ágyat keresek. Hajdú-Bihar és Szabolcs-Szatmár-Bereg jöhetne szóba. De az előttem elített olalkon nem találtam olcsón. Én teljesen lefedném, tehát lényegtelen hogy néz ki. Akár ilyen olcsó ágy is jó, ami felemelhetős. Bocsánat hirtelen nem jut eszembe a neve. Arra még tennék matracot. De a max 150-160 cm De nagyon határeset.
2014. nov. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én szép falapot felvágattam méretre és otthon összeraktam magamnak, csak pár fúrás és csavar, és még szép is :) így csak anyagköltség van vele, meg 3-4 óra munka.. :)
2014. dec. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!