Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Miért nem szeretik az emberek...

Miért nem szeretik az emberek a narancssárgára festett falakat?

Figyelt kérdés

2014. dec. 5. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amiért a pirosat sem. Nyugtalanító hatása van.
2014. dec. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
87%
Elegük van a Fideszből
2014. dec. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs bajom vele,ha tegyük fel 1 fal narancs,a többi meg világos(halvány vajszín,v. fehér),de az egész szoba,az túlzás.
2014. dec. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem narancssárga a szobám és imádom!Feltölt energiával!

Volt piros is,de attól idegbeteg voltam:)

2014. dec. 6. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én pont most gondolkoztam azon, hogy a mennyezetet meg az egyik falat átfestem narancsra. szerintem semmi baj nincs vele :D csak megfelelő világítás szükséges hozzá
2014. dec. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
el kell találni az árnyalatot, s nem az erős narancsot kell, legalábbis én úgy akarom majd a szobámat. :) első 5 éves terv
2014. dec. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az ízléses narancs színárnyalat nagyon vitalizál,nekem a sarokülőm ilyen, kiwi, viola, színekkel kombinálva,derűs otthonosságot sugároz,imádom!És amikor besüt a szobába a Nap,a virágokkal a látvány egy csoda!
2014. dec. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert el kell találni, hogy jó narancssárga legyen, ne putri szín. Ez minden élénk, erős színre igaz. Nagyon nem mindegy milyen árnyalat, mert lehet akár az "év trendi színe" szuper hatás is, meg a Kolompár család szobája hatás is.
2014. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem mondtam hogy nekem nem tetszik, az én szobám is narancssárga a szó szoros értelmében, a geccodejoakeccod szerint csunya szin
2014. dec. 13. 21:53
 10/11 anonim válasza:
Én pasi vagyok és ilyen a konyhánk. Azt mondtam a páromnak, olyanra festeted, amilyenre akarod. Én nem szóltam bele.
2014. dec. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!