Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Festett már valaki Héra...

Festett már valaki Héra Prémium tejeskávé v. pergamen v. elefántcsont színű falfestékkel?

Figyelt kérdés
Milyenek felfestve a színek? A színkártyán és a dobozon lévő színekre nagyjából lehet adni?
2014. aug. 24. 16:45
 1/2 anonim válasza:
Szia!! Ha már volt festve a ház valami más színre Pl.:citromsárgára, akkor biztos vagyok benne hogy egy kicsit el fog térni a színe a színkártyán lévő színtől.Ha pedig nem volt még festve akkor azt gondolom hogy olyan lesz a színe a falnak mint amilyen a színkártyán lévő szín.Ezt tapasztalatból mondom!!! :)
2014. aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én elárulom neked az őszintét a Héra Prémiumról :D Mi az egész házat tavaly májusban festettük költözés miatt XD Az én szobámba a vörös korall nevű Prémium színt szerettem volna. Az üzletben nagyon szép nem rikító színként volt feltüntetve és tutira nem erős piros volt ott XD Amikor a festők egy rétegben lefestették a falakat, majdnem szívrohamot kaptam XD erős piros, de az az igazi XD Második festésre még erősebb, bordó lett belőle... sose volt ilyen sötét szobaszínem XD Tetszik éppen, de... utólag nézve eléggé csalódtam az egészben. Minden más szín szép lett, csak az én szobám színe, pedig a fal eredetileg fehér volt, tehát még nem is volt lehetősége arra, hogy más színnel esetlegesen keveredne XD Szóval lutri ez is, de ez ne hátráltasson a színtől :) Milyen lett egyébként az új szín? Azóta amióta a kérdést feltetted jó pár hónap eltelt :) Szép, olyan, amilyet szerettetek volna? :)
2015. ápr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!