Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Egy panellakás fürdöszobájának...

Egy panellakás fürdöszobájának teljes felujitása kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Az attól függ, milyen szanitert, csempét stb. választotok. Van fürdőszobabútor tízezrekért és félmillióért is, és az sem mindegy, hogy a padlóra pvc-t vagy carrarai márványlapokat rakatsz.
2010. febr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csempére, egy új kádra, mosdóra egy kis szekrénnyel gondoltunk. Semmi nagyon extra. Izléses és egyszerü. Van valakinek tapasztalata?
2010. febr. 3. 20:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát figyelj! Nehéz igy megmondani, mert ugye sok áru van, sokféle árkategóriába. Számolj 2000ft/nm árral, szerintem ezért már lehet egészen szép csempét és járólapot venni, plusz erre jön a burkolók óradija, plusz anyagköltség, fuga, ragasztó stb. Számold ki, hogy hány négyzetméter fal és padlófelület, és akkor már tudsz számolni.

Kád is nehéz, mer van baumaxos 17 ezerért, ami fél év után szétrepedezik, meg van 50 ezerért normalis, milyet akarsz? lemez, akril vagy öntöttvas kádat?

Ezekt azert tudni kellene.

Szerintem egy átlagos panellakás 5 nm, meddig akarod rakni a falona csempét?

170 ezerből kijöhettek mindennel együtt szerintem, de ez elég olcsónak tűnik.

2010. febr. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!