Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Gyerekszobát rendezem be....

Gyerekszobát rendezem be. Türkiz és citrom bútorok/dekoráció, milyen függönyt válasszak?

Figyelt kérdés
Déli fekvésű, kb. 6*4 m a szoba, az ablak is nagy, kb. 2 m. A terv :) A fal tojáshéj ill. világos drapp szinű, a szekrényeket türkizre festem, padló sötét barna, fa mintázatú. 2 lakója lesz a szobának, 5 éves kisfiú és a kistesó, aki útban van, nem tudjuk milyen nemű. Az ágyak ill. ágytakarók sárga szinűek lesznek. Legalább is ha jobb ötletet nem kapok :) A függönnyel vagyok gondba. Utcai szoba, roló nincs, ezért kell függöny (különben be lehet nappal is látni ) és sötétitő is. Nekem jobban tetszik ha földig ér a függöny, de nem tudom gyerekszobába is jó-e. Gondoltam egy egyszerű sima vagy gyűrött markizett, akár minta nélkül egy szines (türkiz v sárga) sötétitővel. Nem szeretném ha túl hangsúlyos lenne. Radiátor nincs. Az ablak előtt egy pad lesz, alul játékok, rajta párna,de attól még érhet/ne földig a függöny. Nem tudom. Segitsetek :)

2015. jan. 10. 15:11
 1/3 anonim válasza:
Szerintem a türkiznél is maradhatnál mert abból nincsen sok a szobában es igy azzal a bútorral is lenne valami összhangba mármint ha csak az a bútor türkiz az nem nagyon illene oda es igy szerintem pedig igen es a türkiz az fiús szín is 😊
2015. jan. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó lenne a türkiz függöny.
2015. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Türkiz lesz a gardrob szekrény, egy polcos szekrény a játékoknak és a pelenkázó. Sárga lesz az ágy és a kiságyban a fejvédő. Fali dekoráció lesz sárga és türkiz is. De igazatok van. Lehet a függöny is szines. :) Köszi a válaszokat! segitettetek! :D
2015. jan. 11. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!