Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Vennétek fehér gyerekszoba...

Vennétek fehér gyerekszoba berendezést?

Figyelt kérdés
A gyerekszoba berendezése előtt állunk, és a véleményeteket kérem fehér színű bútorral kapcsolatosan. Nekem nagyon tetszik, szívem szerint ezt választanám. De ott a praktikusság és az elszíneződés kérdése. Ugyanakkor a fehérhez egyszerűbb ágyat, polcokat venni, fehér az fehér. Milyen tapasztalatotok van-e téren?

2015. jan. 12. 20:30
 1/9 anonim válasza:
Nos, szerintem attol függ, hogy a fal feher lesz-e vagy sem. Ha az egesz szoba feher, az valami borzalmas lesz egy ido utan. DE Csinald ugy ahogy jonak latod. :)
2015. jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
A fehér nem javasolt a gyermekszobába. Nem gyakorlatias, mivel nehezebb a karbantartása és a fehér szín is hamar elváltozik.
2015. jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A fal barackvirág színű, élénk, így kimondottan jól menne hozzá a fehér bútor. Valaki, akinek van fehér bútora, az megírná pozitív/negatív tapasztalatait? Megbánta-e, hogy fehéret választott?
2015. jan. 13. 13:42
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát nekünk sok fehér bútorunk van, de egy sem színeződött el. Nem is hallottam még ilyet. Milyen bútor az?


Meg miért ne lenne praktikus? A fehéren a por is kevésbé látszik, mint a sötéten, könnyen takarítható nem kell annyit gondolkodni rajta, hogy mivel menj neki egy szennyeződésnek, mint mondjuk egy (nem lakkal kezelt) tömörfánál, könnyű hozzá mindent venni.


Nekem még a konyhám is fehér, sőt még a csempém is fehér és mindig nagyon szép. Pedig ott aztán van igénybevétel meg minden, ahhoz képest egy gyerekszoba semmi, hogy ne lenne már oda praktikus?

2015. jan. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


Arról meg, hogy a fehér fal fehér bútor milyen ronda, ennyi a véleményem. Meg lehet nézni a fenti linket.

2015. jan. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, közben bennem is érlelődik a döntés, a fehérre hajlok, de továbbra is várom tapasztalataitokat, véleményeteket.
2015. jan. 14. 10:55
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Ha a bútor fehér, akkor a függöny, a szőnyeg, ágytakaró legyen minél szinezebb. A falra is kellenek mesefigurás poszterek stb. De olyan bútor kell, amelyik egy-egy fertőző betegség után fertőtlenítővel lemoshatók.
2015. jan. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a bútor fehér, akkor a függöny, a szőnyeg, ágytakaró legyen minél szinezebb. A falra is kellenek mesefigurás poszterek stb. De olyan bútor kell, amelyik egy-egy fertőző betegség után fertőtlenítővel lemoshatók."


Ez ízlés kérdése, hogy "akkor legyen minél színesebb". Minek? És ha neki nem azt tetszik? Nekem se tetszik. Meg mesefigurás poszterek? Rosszul vagyok tőlük! Nem mindenkinek egyforma az ízlése miért kell ilyen hülyeségeket írni, hogy AKKOR ezt meg azt csinálja, mert csak úgy nézhet ki jól. Ja szerinted. Egy csomó mindenki szerint meg nem.


Meg lehessen fertőző betegség után mosni a bútorokat? Basszus kórházat készülsz berendezni? És a lakás/ház többi részével mi lesz? Hajigáljak ki mindent, meg a fertőző betegség után cseréljek matracot az ágyában, mert azt nem lehet lemosni? Meg vágjam ki a kanapét is, mert azt se?

2015. jan. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Mi fehér baba bútort vettünk. Teljesen bevált. A sötét színeket nem szeretem, a nyers fenyőtől meg kiráz a hideg. Szerintem praktikusság szempontjából mindegy, hogy egy világos bútorlap vagy fehér... előbb útóbb úgy is cserére szorul:)
2015. jan. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!