Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek jó választás ez...

Szerintetek jó választás ez az étkezőgarnitúra?

Figyelt kérdés

Az albérletembe szeretnék valami olcsó, egyszerű és tartós garnitúrát és ezt szemeltem ki:


[link]


2015. jan. 13. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik, de ha neked igen, akkor rajta
2015. jan. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 jackson666 ***** válasza:
26%
Szerintem ha nincs több pénzed rá és nemisakarsz többet rászánni akkor ez van ezt kell szeretned.de amugy 10-15ezer ft ot tennél ehez az árhoz és fényévekkel jobbat kapnál.
2015. jan. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
ez se sokkal drágább, de masszívabb: [link]
2015. jan. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elég igénytelen kinézetű.. Amit az előttem lévő válaszoló írt, az tényleg sokkal jobb.
2015. jan. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk a jokkmokk van 7 éve, nagyon szeretjük!


Amúgy az olcsó ikeás cuccokkal az a baj, hogy nem is a minőségük (bár a legolcsóbb kategóriában pl. 12 ezer egy ágykeret nem kell csodát várni) de inkább az velük a helyzet, hogy nagyon számít, hogy milyen környezetbe teszed, hogy hogy fog kinézni. Egy modern, fiatalos, divatos és szép lakásba, ahova stílusban is passzol jó választás, amit néztél. De ha nem olyan a lakás, akkor ez a szegény garnitúra elég szarul fog kinézni, mindentől elüt majd és gagyi hatása lesz..


Pl. itt tök jó, friss, fiatalos, modern:

[link]


De ha mondjuk egy ilyen környezetbe teszed be:

[link]

akkor meg iszonyú gagyi hatása lesz

2015. jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az asztallal szerintem nincs baj, de a székek iszonyatosan csúnyák. A fenyőbútor az Ikeából amit az egyik válaszadó linkelt sokkal szebb. De a fekete asztalt is el tudom képzelni más fajta székekkel.
2015. jan. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!