Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Memóriahabos ágybetét mennyire...

Memóriahabos ágybetét mennyire vált be nektek? Valóban jó lehet keringési problémákkal küszködő embernek?

Figyelt kérdés
Olvastam róla pro és kontra, most tapasztalati véleményekre lennék kíváncsi. Sokszor zsibbadnak karjaim alvás után. (gerincsérv gyanúval vizsgálnak) Ajánlották a memóriahabos ágybetéteket, és mivel régóta tervezgetjük az ágycserét így aktuális lenne. (az ágykeret, és a szabályozható ágyrács már megvan)

2015. jan. 14. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen méregdrága "csodaszerek" rendszerint semmire se jók.
2015. jan. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a lábam görcsöl néha és zsibbadások is vannak, egy régebbi csigolyatörés miatt. Ezekre jó a masszázs és a gyógyfürdő, de nem tudom, mit használhat egy matrac. Régebben deszkákat tettek az ágyba.
2015. jan. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hasonló problémáim nekem is voltak/vannak. A memóriahabos ágybetét nekem némi segítséget adott. De önmagában nem elég azt lecserélni. Az új ágyrács jó ötlet volt részetekről! Ha abból megfelelő minőségűt vettetek és hozzá vásároltok egy jó minőségű ágybetétet kellemes éjszakáitok lesznek.

Ajánlom a gerinckímélő ágybetéteket. A miénk több zónás modern kialakítású.

A szakemberek nem mondanak butaságot: több évre veszi az ember jól ki kell választani, mindenkinek egyéni igényei szerint.

A memóriahabbal kombinált ágybetét nem olyan rugalmas, mint a rugós ágy. Nekünk kellett pár nap, mire megszoktuk, hogy nincs az a hajózós érzés. Főleg, ha ráülünk. A sima deszka ágykeret rontott ezen, amit első héten kicseréltünk rugalmasra. Úgy már nagyon kényelmes!

2015. jan. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Éppen evvel barátkozom: Ikea - TUDDAL Fekvőbetét. Sajnos nem írja a magasságát, de képek alapján 4 - 5 centi lehet. Holnap megnézzük.
2020. aug. 24. 17:49
 5/6 A kérdező kommentje:

Megtaláltam a méretét, 5 cm vastag. :-) (jó ez az új ikea oldal)


Még egy kérdés merült fel: A gumis vízálló matracvédőt rá lehet tenni közvetlenül erre, nem húzza össze, nem emelkedik meg tőle, pl. a sarkainál?

(kinyitható kanapéágyra kerül, így a matracra nem lehet gumis lepedőt tenni)

2020. aug. 24. 17:54
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezeket nem is ide akartam írni, hanem egy másik hasonló, friss kérdésemre. Az fedőmatracról szólt. :-)
2020. aug. 24. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!