Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Az én szobám Lila, Zöld, Kék...

Az én szobám Lila, Zöld, Kék és Fekete-Fehér színekben "pompázik". A színeknek van valami hatása rám? Ha igen ezek a színek milyen hatással jár?

Figyelt kérdés
2008. aug. 22. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt, hogy milyen hatása van rád, leginkább Te tudnád megmondani. Valószínűleg leginkább attól függ, melyik faladat nézed :)) A zöld nyugtat, ez biztos. Talán a lila is. A fekete-fehér... szerintem kicsit depis. Hogy jutott eszedbe, hogy ilyen tarkára fesd a szobád?
2008. aug. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem én választottam, de most nagyon megtetszett.Úgy van hogy a fal alja lila a tetee zöld és a bútor fekete fehér de a fehér is tört fehér. Az ágy is lila&zöld színű. A Szönyeg is lila.
2008. aug. 25. 22:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a színeket, úgyhogy biztos klassz a szobád! Valószínűleg Te is színes egyéniség lehetsz!
2008. aug. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen az vagyok. Sokan nem értenek az öltözködésem miatt. Szinte minden nap más színeket viselek. (Fiú vagyok.)
2008. aug. 26. 12:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
azt tudom hogy a zöld nyugtat,a kék gyógyít,tehát nagyszerű szinek
2008. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem van:

Idegbeteg vagy, de hogy nem dolgozol semmit sem hanem valaki eltart az tuti. Gyakran unatkozol a semmittevés néha unalmas.

2008. aug. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meleg is vagy.
2008. aug. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm...

/FŐLEG AZ UTCSÓ KETTŐNEK....THX az értelems válaszokért/

2008. aug. 29. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!