Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol lehet fújós festékeket...

Hol lehet fújós festékeket kapni? Milyen festékek ezek (olajalapú? ). Milyen színekben gyártják? Kiadják 18 éven aluliaknak?

Figyelt kérdés
Arra a típusra gondoltam amivel a vandálok összefújják a falakat. Természetesen jóra használnám.
2011. aug. 26. 10:24
 1/5 anonim válasza:

Túl egyértelmű, hogy vandálkodni akarsz...

Amúgy ajánlom a festékboltokat, vagy festéknagyker-eket.

Ha megkérdezik, hogy mit akarsz festeni (mert meg fogják), akkor elmondod. (Fém, fa, műanyag stb...)


DE ha tényleg vandálkodni akarsz (szerintem igen), akkor a Montana termékcsaládot keresd.


Sok színben gyártanak mindenhol, mindenféle spray-t.


Nem tudom, hogy 18 éven aluliaknak kiadják-e, én tuti elkérném a személyidet. Ha valaki olyan tökös v. csöcsös, hogy összefirkálja másnak a tulajdonát, az vállalja magára a felelősséget!!!

2011. aug. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Természetesen jóra használnám"

-Mi nem a szüleid vagyunk,akiket be lehet csapni ! -Megvannak a tankönyveid? Csomagold be őket,és a csomagaolópapír dekorálásával éld ki a hajlamaidat!

2011. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Megesküszöm az életemre hogy nem falfirkáláshoz kell.

Barkács célok miatt van rá szükségem. Azt hiszitek hogy egy 18 éven aluli( most 17 éves) csak vandalizmusra tudja használni ezeket a festékeket? Én nem a sötét többséghez tartozom.

Ha valaki azzal jönne hogy miért nem hagyományos festéket akararok használni, a válasz az hogy az ecset csúnya nyomokat hagy.

2011. aug. 27. 13:57
 4/5 waland ***** válasza:
100%
Van ebből is többféle, attól függően, hogy mire fújnád, de általában akril bázisúak,van köztük olajálló, még talán kopásálló is, bár azt inkább már kikevertetik. Én nemrég fújtam le a robogómat, ahhoz valami saratoga lakkot adtak, nem annyira benzinálló, mint mondták, mert amikor eltört a benzincsövem, egyből leoldotta pár helyen, és a kopást se viseli túl jól, de he valami fix felületre kell, akkor egész jó. Azért ha bemész festékboltba inkább mond el, pontosan mire kell, mert lehet jobban fognak tudni ajánlani hozzá, és talán nem néznek rád ferde szemmel.
2011. aug. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsó hozzászóló segítségét!
2011. aug. 28. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!