Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Dohányzóasztal raklapból?

Dohányzóasztal raklapból?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam fogok két Eu raklapot egymásra rakom,lazúrral lekezelem és görgőket teszek az aljára.Illetve a tetejére méretre vágok egy tükörlapot.


Szerintetek jól fog kinézni?Ötletes lesz?



2015. febr. 6. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Biztosan jól fog kinézni :)

Ilyesmire gondoltál?


[link]

2015. febr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jó ötletek vannak itt köszi :)

Valami hasonlóra gondoltam

2015. febr. 6. 09:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy gondoltam, hogy gerenda házban biztosan klasszul mutatna. De ahogy a belinkelt képeket nézem, várakozáson felül jól néz ki jónéhány dolog, nem is hittem volna, hogy raklapból klassz bútorokat ki lehet hozni :-)
2015. febr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A munkahelyen mi is használjuk a raklapot asztalnak :-)
2015. febr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem elég erőltetett ötlet.

Egy műhelyben vagy horgásztanyán oké, arra megfelel, hogy a haverok részegen lerókázzák, de lakásban szörnyű, a képek alapján.

Ám ha neked tetszik, csináld, majd kidobod, ha meguntad.

2015. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valaha régen egy nagymértű tévédobozra helyezett nagyméretű rajztábla volt a "dohányzóasztalunk". Alig volt bútorunk, ötletelni kellett.
2015. febr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jól nézhet ki, de azzal számolj, hogynem olyan egyszerű szépen megcsinálni. Eur raklapot kell szerzni, az jobb minőségű, de még így is szét kell szerelni az egészet, és újra összerakni, csiszolni, festeni, stb. Ennyi pénzből új asztalt is lehet venni. :)

Mi készítettünk egyet a melléképületbe bulizós asztalnak, oda teljesen jó, de a lakásba tényleg macerás és időigényes szépen elkészíteni.

2015. febr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!