Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ezt a színes-pöttyös anyagot...

Ezt a színes-pöttyös anyagot keresem kb.2000 körül lehetett venni az Ikeában nem tudná valaki honnan lehetne szerezni ilyet?

Figyelt kérdés

[link]

Számomra nagy értékkel bír ez az anyag amit a képeken lehet látni(pöttyös anyag). A születésem kör kaptam ebből az anyagból készült takarót, ami már csak cafatokból áll és alig van belőle valami.Valaki tudná honnan tudok venni ilyet, vagy ha van valakinek ilyen anyaga szívesen megvenném tőle.



2015. febr. 7. 13:50
 1/5 anonim válasza:
Sajnos nem. De próbáld meg használt ruha boltban, ott szokott lenni lakástextil is, hátha találsz.
2015. febr. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Vagy 30-at megnéztem de nem találtam. :(

De azért köszi-

2015. febr. 10. 18:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd, ez ugyanolyan mintájú, csak kékes árnyalatú. Itt esetleg meg lehet kérdezni, van-e az általad keresett színben:

[link]

2015. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jujj köszi! :)
2015. febr. 13. 18:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2015. febr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!