Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Megvennéd ezt a használt...

Megvennéd ezt a használt konyhabútort? Milyen munkalap, fal, mennyezet, padló lenne jó hozzá?

Figyelt kérdés

Angliában élek. Meg akartam venni ezt a konyhabútort 2 hete, de valaki gyorsabb volt nálam, viszont most írt nekem a tulaj, hogy esetleg, ha még érdeklődnék, akkor megnézhetem. Holnap megyek megnézni. Egyelőre ránézésre megfelelne, de ugye ellenőriznem kell. Ha megfelelő és jó állapotban van, akkor esetleg megveszem. 400 fontért árulta, de most szerintem lejjebb próbálom alkudni, ha nem adja lejjebb, akkor mondom neki, hogy listázza újra, ugyanis licites volt, szóval ha újra felrakja, lehet olcsóbban kell eladnia.

Mi az egyszerűséget szeretjük, ha lenne pénzünk, akkor persze hiper-szuper modern konyhát vennénk, de nincs kedvem még azt is hitelre venni. Amúgy meg férjem rakná össze a konyhát, ha ez nem felel meg és csak a fa anyag többe kerül, mint ez a konyhabútor, és akkor még nem vettünk hozz csavarokat, foggantyúkat. A munkalapot mindenképp újat kell venni. A beépített cuccok nem kellenek, azt is adja, de azt felrakom vissza ebay-re és ha már pár fontot adnak érte, jól jártam. Az egész konyhát fel fogjuk újítani, mert jelenleg egy mosdó alatti konyhaszekrényem van, plusz a falon is van 6 szekrény, de nem nagy, nem férünk el benne, így lesz falbontás, ajtó áthelyezés, plafon, padló csere, valamint még a falak burkolata is kérdéses, hogy mit csináljunk, tapétázzunk, csak fessünk, vagy ...nem tudom, hogy hívják magyarul, de olyan műanyag izé, amit a plafonra is rakhatsz meg a falra is. A plafon az biztos olyan lesz, de még nem tudom, hogy milyen színű legyen az-én fehéret akarok, párom krém színű márványhatásút, és a spot lámba is biztos a plafonban. A padlón meg gondolkodunk, hogy van ilyen linóleum szerű "csempe": négyzetre felvágott linóleum szerű valami, ami az egyik lakásban is volt, ahol laktunk fél évet és nagyon megtetszett, nem olyan hideg, mint a csempe, nem akad meg a fugában a szék, ha tolod rajta, mert nincs fuga, könnyű takarítani..stb. Szín és anyag ötleteket várok.:D

Mi a véleményetek a konyháról?


2015. febr. 21. 23:38
 1/5 A kérdező kommentje:

A linket meg nem csatoltam, bocs:


[link]

2015. febr. 21. 23:38
 2/5 A kérdező kommentje:
Középtájra gördítsétek le, ott van, mert ez az aukció már véget ért, ahogy ki is írja legfölül.
2015. febr. 21. 23:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen jól néz ki, látszólag nincs lestrapálva sem. Amit feltétlen nézz meg, hogy az ajtók-fiókok símán nyitódnak-e, nincsenek-e kikopva a sínek-zsarnerok.
2015. febr. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tudtam ma megnézni, mert sürgősen korházba kellett mennie, kérdezte, hogy máskor jó lesz e, hát én most már feldobtam neki a labdát: vagy ma, vagy nem kell. Újra listázza. Én már ezt jelnek veszem, nem mozdulok rá többet. Viszont most néztem újra, rakott e föl valaki újat és találtam egyet. Egy retró konyhát a 70-es évekből. Épp délelőtt taglaltam a férjemnek, hogy vagányul nézne ki egy sárga-szürke konyha, olyan retrós lenne, meg amúgy is divat a retró, erre valaki feltesz egy sárga 70-es évekbeli konyhát.:D

És már ebbe is van beépített hűtő és olyan 2 szekrény is, ami most nagyon divat. Úgy van megcsinálva a szekrényajtó, hogy ahogy kinyitód, kicsúszik a polc. Nem tudom mért, de nagyon tetszik a konyha:D És pont ilyen sárgára gondoltam. Jó lenne ehhez szürke padló és szürke fal, de spotlámpákkal és azzal a műanyag állmennyezettel nem tudom, hogy nézne ki.

2015. febr. 22. 18:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit linkeltél én lefesteném szürkére és üvegfogantyúkkal, vagy rezesekkel látnám el. Nagyon menőn nézne ki.
2015. febr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!