Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Új szoba! Hogy rendezzem be?...

Új szoba! Hogy rendezzem be? Honnan vegyek bútort?

Figyelt kérdés

Új szobám lesz, teljesen új lesz benne minden.

Üzenetben tudok küldeni "tervrajzot" hogy hol van az ablak, radiátor, ajtó, és hogy milyen szélesek. De egyébként 3,8m x 3,8m széles.


*Falak: a falak fehér színűek lesznek. Ez biztos, a festék már megvan.

*Padló: Milyen színű legyen? Sötét barnára gondoltam. (Ezt is tudom küldeni üzenetben.) Illetve hány mm vastag kell? Mert ehhez nem értek. Honnan érdemes megvenni? Az Obi-ból néztem ki, de nem tudom, hogy honnan kéne venni.

*Bútor: Bútornak fehér színűeket szeretnék. Szeretnék (természetesen) ágyat, aminek be lehet látni alá, és nincs ágyneműtartója. Szeretnék még egy ruhás szekrényt, amiben akasztós részek vannak.

A tolóajtós szekrényről mi a véleményetek? Mert olyat tervezek.

Kellene még egy fiókos szekrény, polcok, és íróasztal.


Hogy rendezzem el ezeket? (a "tervrajzomhoz" képest)

Miből mekkorát vegyek? -Mekkora ágy, milyen széles szekrény stb.

A szobában még el kéne férnie egy 80x80 cm alapterületű ketrecnek is.

Szerintetek jól nézne ki egy mély/sötét lila shaggy szőnyeg ehhez a barna-fehér összeállításhoz?

Honnan érdemes a bútort beszerezni? Miskolci vagyok, így a legjobb az lenne, ha ottani bútorboltot mondanátok. A jyskben jó bútorok vannak?

Bocsi a sok kérdésért:D


2015. febr. 24. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem küldhetnél alaprajzot. És szívesen ötletelnék. Tetszik az irány amin elindultál. A padlót is elküldenéd, meg mindent amit szükségesnek vélsz.

Én úgy gondolom ágyat használtnémetes, lomosnál vegyél. Ott olcsóbb mint bútorboltban. És van hogy sokkal karakteresebb. De persze ez függ a büdzsétől. Mire mennyit szánsz. Illetve az egészre.

2015. febr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hasonló adottságú (vettem, nem én építettem) tetőteres két félszobát tavaly rendeztem be. Világosbarna szalagparketta, fehér fal, bükkszínű elemes bútor, polcos, fiókos és akasztós szekrény elemekből és egy nagy komód, számítógép asztal, két ágyneműtartós heverő stb. A tetőtéri ablakokon lilamintás függöny van, a parkettán sötétlila a szőnyeg és az ágytakaró pléd is ilyen. A bútorokat (többszöri, hónapokig tartó várakozás után, mert legyártatta nekem Németországban a KIKA) fokozatosan kaptam meg, kihozták, ők is rakták össze. SPOR elemes bútor a neve. Nem volt olcsó (350 ezer ft összesen), de megérte.
2015. febr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

* bocs, SOFT elemes bútor a neve.

[link]

2015. febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2015. febr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez sem rossz hely, érdemes megnézni. Dolo bútordiszkont.

[link]

2015. febr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2015. febr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!