Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színűre festessem a...

Milyen színűre festessem a szobám?

Figyelt kérdés
A bútoraim fehérek, a szobám elég pici, és nem túl fényes. Nem szeretnék nagyon élénk színeket, de azért meghallgatnám az ötleteket. Sötétbarnára gondoltam, de azt mondták, az sötétít és összehúzza a szobámat optikailag.

2015. márc. 5. 15:38
 1/10 anonim válasza:

Szerintem se fesd a szobát sötét színűre. Legyen színes, tehát elüssön a fehértől, de túl sötét se legyen. Ilyesmi színekre gondoltam:

[link]

2015. márc. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lila?
2015. márc. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

elfelejtettem mondani, hogy a lila és a zöld összes árnyalata ki van zárva :D engem mindkettő annyira nyugtalanít, hogy nem tudom elviselni :(

most kicsit mályvaszínű a szobám, egy picit sötétebb árnyalatú barna jó ötlet?

2015. márc. 5. 15:55
 4/10 anonim válasza:

Ha engem kérdezel, az összes világosabb szín jó lehet. Akár a világosbarna is. :D

[link]

Mondjuk ilyen.

2015. márc. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én citromsárgát, esetleg barackszínűre festetném. Az én szobám barackszínű, a bútorok meg világos színűek, nem tudom milyen színű, mivel van benne barnás, sárgás is... Olyan mint egy fa kéreg. :) Nem tudom, de talán a piros, vöröses? Én a barackszínűt támogatom. Tesómnak sötétkék szobája van, és nagyon jól mutat. :)
2015. márc. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A világosbarna, amit az egyik válaszoló linkelt, az is illene szerintem. :)
2015. márc. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szia. Ha szereted a barna árnyalatait,ajánlanék egy világosabb amojan tejeskávé színt és egy közép sötét barnát. A két színt töbféleképp variálhatod: ablakos fal+menyó sötét, többi világos. Ezer verzió van és persze az izléseink sem egyformák :)
2015. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valami világós szín lenne jó,de igazából a sötétbarna se lenne rosz
2015. márc. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

egy pirosas szín is nagyon jól mutat a fehérrel!:) pl ha nem fested be az egész falat fent egy részét fehéren hagyod nagyon mutatós. [link]


[link]

2015. márc. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem rózsaszínes-barackos színű a szobám, és nagyon jól mutatnak benne a fehér bútorok, illetve a fa ágy :)

Szerintem valami halványsárga, halványrózsaszín lenne jó Neked :D

2015. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!